Strona główna Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Opolu

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Opolu

Witamy na stronie poświęconej ofercie dydaktyczo-szkoleniowej realizowanej przez Oddział Okręgowy SKwP w Opolu! Zachęcamy do zapoznania się z wizerunkiem naszej organizacji oraz z formami prowadzonej działalności. Serdecznie zapraszamy również do grona członków Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Liczne korzyści wynikające z członkostwa to między innymi zniżki na organizowane szkolenia oraz możliwość korzystania z punktu bibliotecznego,bezpłatnych usług konsultacyjnych i uczestnictwa w odczytach.

Zachęcamy do złożenia deklaracji członkowskiej i przystąpienia do naszego Oddziału.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo wszelkie informacje o funkcjonowaniu Oddziału Okręgowego SKwP w Opolu.

Oddział opolski Stowarzyszenia Księgowych w Polsce na podstawie art. 82 ust.3,3a i 5 ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz.2572 z późn.zm) posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych - Nr WKZ.4503-27/93/998, a także wpis do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Opolu - Nr ewidencyjny: 2.16/00011/2011.