Strona główna Aktualności Potyczki księgowych - VI edycja konkursu rozstrzygnięta!

Potyczki księgowych - VI edycja konkursu rozstrzygnięta!

Już po raz 6 uczniowie szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego próbowali swoich sił w konkursie "Potyczki Księgowych", którego organizatorem jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Opolu i  Zespół Szkół Ekonomicznych im. Generała "Grota" Roweckiego. W tegorocznym konkursie startowali uczniowie z 10 opolskich szkół.

Finał konkursu odbył się 19 marca.  Oto zwycięzcy:

I miejsce   – GRZEGORZ   MIKINA   z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu  

II miejsce  – WERONIKA  STANOSSEK  z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kluczborku

III miejsce –  JUSTYNA  MARĆ  z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu.

Wyróżnione zostały również prace PATRYCJI  KRAWCZYK z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie i MAŁGORZATY MAĆKÓW z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nysie.

Podczas uroczystości wręczania nagród odbyła się również część naukowa, podczas której młodzież oraz zaproszeni goście wysłuchali  wykładu: Pani dr Teresy Cebrowskiej – Wiceprezesa Zarządu Głównego SKwP , Pana dr Bartosza Chorkowego – Dziekana Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego. Młodzież opolskiego Ekonomika, jak co roku, przygotowała również część artystyczną. Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i życzymy dalszych sukcesów na drodze prowadzącej do zdobycia zawodu księgowego!