Szanowni Państwo,

W marcu ruszyła rejestracja do drużynowego konkursu dedykowanego zarówno zawodowym księgowym, jak i studentom kierunków związanych z rachunkowością i finansami  wszystkich polskich uczelni.
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz producent oprogramowania do zarządzania i księgowości enova, zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie 'Księgowi Przyszłości'.
Zarejestruj się i walcz o egzotyczne wakacje! KLIKNIJ TUTAJ  
Masz już konto? Zaloguj się i zgłoś swoją drużynę! KLIKNIJ TUTAJ  
Biorąc udział w konkursie, połączysz edukację z dobrą zabawą. Jeśli jesteś studentem – zgłoś się do edycji studenckiej. Zawodowcom dedykowana jest edycja dla praktyków. Zarejestrowane zespoły będą rozwiązywać testy online dostępne na platformie internetowej konkursu. W maju odbędą się półfinały, a w czerwcu – wielki finał i uroczysta gala. Na zwycięzców czekają egzotyczne wakacje i cenne nagrody rzeczowe!
Nie zwlekaj. Wejdź na www.ksiegowiprzyszlosci.pl/konkurs

Informacje o konkursie:

Konkurs stanowi połączenie wiedzy i rozrywki. Do rozgrywek zapraszani są zarówno rachmistrze – praktycy, jak i studiujący adepci. Edycja dla profesjonalistów i akademicka odbywać się będzie równolegle – w każdej z nich o cenne nagrody walczyć będą trzyosobowe zespoły. Od kwietnia do maja każda drużyna będzie rozwiązywać testy eliminacyjne online, a w czerwcu, podczas wielkiego finału zmierzy się z zadaniem sytuacyjnym ocenianym przed publicznością przez Jury konkursu. Na zwycięzców czekają egzotyczne wycieczki i cenne nagrody rzeczowe.

Pozostałe aktualności

ul. Kołłątaja 11
45-064 Opole

tel. 77 453 90 11
tel. 77 453 90 10
kom. 884 369 335

biuro@opole.skwp.pl
szkolenia@opole.skwp.pl
dyrektor@opole.skwp.pl

BNP PARIBAS 88 1600 1329 1852 3322 4000 0001